Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Darıca Lavabo Giderinden Su Gelmesi - 75TL - Darıca Tuvalet Tıkanıklığı Açma Tesisatçı Su Kaçağı Tespiti Kanalizasyon Açma

Darıca Lavabo Giderinden Su Gelmesi

Darıca Lavabo Giderinden Su Gelmesi

Darıca Lavabo Giderinden Su Gelmesi hattındaki yağlanmadan kaynaklandığı tespit edilm Darıca iş olabilir. Lavabo içinde yüzeyine yapışan ince tabaka yağların ve tortuların tamamen temizlenmesi gerekir. Temizlenmediği takdirde zaman içerisinde bu tortularla yağlara atık maddeler yapışacak, bu da yeniden tıkanıklığa neden olabilecektir.Darıca Lavabo Giderinden Su Gelmesi Lavabo hatlarında yağlanma, tortu gibi problemlerin ortadan kalkması için geliştirilen cihaz, 150 bar basınçla su püskürterek yağlanma, tortu, çakıl, kum gibi atıkları rögar hattına kadar gönderebilen özel Lavabo Giderinden Su Gelmesi yıkama cihazıdır. Bu cihaz, ağız genişliği 15 cm çapında olan Lavabo Giderinden Su Gelmesi hatlarına kadar verimli performans sağlar.
Darıca Lavabo Giderinden Su Gelmesi Sorunun çözümü için yardım aldığınız servis personelinden işin tamamlanmasının ardından yaptıkları işi anlatan sözleşme evrakı istenmelidir. Ayrıca yapılan Darıca iş garanti kapsamına giriyorsa sözleşmenizde garanti şartlarının belirtilmesini mutlaka istemelisiniz. Su kaçağı tespiti yapılan daire veya Darıca iş yerinde onarımı yapılan parça veya tam onarımlar, yıkama yapılan Lavabo Giderinden Su Gelmesi hatları, değişimi yapılan temiz su tesisatları, değişimi yapılan Lavabo Giderinden Su Gelmesi hatları garanti kapsamındadır.

Darıca Lavabo Giderinden Su Gelmesi

Darıca Lavabo Giderinden Su Gelmesi